Založ si blog

Voláme ho Igor

Igor Matovič úspešne spolarizoval slovenskú spoločnosť. Je absolútne mimo akýkoľvek štandard. Príde, zasmradí a rýchlo utečie. Vo chvíli , keď sa situácia stane neúnosnou a všetky oči sa obrátia k nemu, začne hľadať vinníka. Toho úspešne nachádza vo svojom okolí …. V márnej snahe odvrátiť podozrenie od seba sa zamotá do pavučiny svojich lží a statusov. Písať o jeho početných eskapádach  či osobnostnom profile, je ako nosiť drevo do lesa.  Nie je to žiadne prekvapenie, je úplne autentický. Vždy taký bol. On sa nikdy nezmení a s najväčšou pravdepodobnosťou nás bude ešte nejaký čas zabávať.  Avšak Igor Matovič je dôležitý indikátor slovenského voliča. Lebo slovenský volič zásadne nečíta volebný program. Ak by ho čítal, asi by bol menej prekvapený, čo to ten Igor zase raz vypúšťa z úst. 

Obeť alebo zvrhlík ? alias Rómeo a Júlia po slovensky

30.05.2021

Ako Ján Herák lásku hľadal

Maléry pána účtovníka

29.05.2021

Pobyt v opozičnej lavici mimoriadne prospieva zdraviu, zbystrí zmysly a hlavne v srdci opozičného poslanca rozozvučí silný pocit pre rozpočtovú zodpovednosť. Stane sa z neho priam príkladný, sociálne cítiaci, zodpovedný hospodár, ktorý rétoricky obráti každý halier aj tri krát v ruke. Pozorne sleduje, ako vláda rozhadzuje zo spoločnej kasy [...]

Ľudovít Makó kam kráčaš ?

22.05.2021

V posledných hodinách si mnohí kladú otázku, čo sa to vlastne deje v malej zemi pod Tatrami ? Pomaly sa to stáva pravidlom, že vysoký policajný hodnostár dá výpoveď, a rovno podá trestné oznámenie na bývalých kolegov. Krátko na to už NAKA zaklope na jeho dvere. Už sme si už zvykli, že skorumpovaný policajný funkcionár si svoju budúcu slobodu vykúpi tak, že sa [...]

polícia, škrtenie

Dcéra mamu škrtila káblom aj opaskom. Zachránila sa skokom z balkóna

21.06.2021 14:39

Skokom z balkóna sa snažila 72-ročná mama zachrániť pred dcérou. Tá ju škrtila káblom, šnúrou, opaskom aj osuškou.

Krym, letovisko

Únia o rok predĺžila sankcie voči Rusku za anexiu Krymu

21.06.2021 14:35

Reštriktívne opatrenia zahŕňajú zákaz dovozu výrobkov pochádzajúcich z Krymu či Sevastopola do EÚ.

Martin Ribár

Advokát Ribár: Akoby som šiel na popravu

21.06.2021 14:23, aktualizované: 15:03

Nemám samovražedné myšlienky, vyhlásil obvinený advokát Martin Ribár. Problém podľa neho je, že svedkovia "už vedia, čo majú hovoriť".

Polícia / Kontroly / Opatrenia /

Stropkovčan riadil nákladiak s 2,8 promile v krvi. Bez vodičáku

21.06.2021 14:00

Policajná hliadka zadržala v Bardejove 43-ročného muža zo Stropkova na nákladnom motorovom vozidle. Mal vypité a nemal vodičský preukaz.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 4
Celková čítanosť: 7548x
Priemerná čítanosť článkov: 1887x

Autor blogu

Kategórie

Archív